Velká pololetní soutěž

Vloženo: 15.2.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 2559x

Ve středu 8. 2. 2017 byla zahájena ,,VELKÁ POLOLETNÍ SOUTĚŽ“, která je určena pro všechny děti naší školy. Přestávky jsou pro některé žáky dlouhé a nudné, proto jsem připravila zábavnou vědomostní soutěž. Každou středu se na nástěnce objeví úkoly, na které děti odpovídají písemnou formou. Na zpracování budou mít týden, než se objeví úkoly nové. Otázky nejsou zrovna jednoduché. Správné odpovědi si mohou vyhledat na internetu, v knihách nebo se zeptat doma rodičů. Za správné odpovědi se považují takové, které jsou po obsahové i gramatické stránce správně. Proto si každý účastník soutěže musí svou práci překontrolovat. Úkoly budou ze všech možných oblastí – logická, zeměpisná, literární, přírodovědná, sportovní, hudební, … Soutěž je dobrovolná a má za úkol zaplnit přestávky, vyzkoušet si své znalosti a dovednosti ve vyhledávání informací, zároveň se pobavit a vyzkoušet své logické myšlení. Chtěla bych poprosit rodiče, aby za děti úkoly neplnili. Pokud chcete svým dětem pomoci, poraďte jim, jak a kde odpovědi najít, jakým způsobem rébus vyřešit. Hodnocení soutěže bude probíhat po každém jednotlivém kole, body se budou sčítat  a na konci školního roku budou tři nejlepší vyhodnoceni. Hrajeme o zajímavé ceny.

Dětem přeji příjemnou zábavu.