Nový systém pro objednávání stravy

Vloženo: 28.6.2022 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 319x

Od 1. září 2022 zavádíme nový systém pro objednávání stravy. Pro  Vaší lepší informovanost a pohodlí si zde budete moci objednat nebo odhlásit stravu, /v případě MŠ i odpolední svačinku/, sledovat odběry jídel a přehled plateb. Je zde uvedený i jídelníček. Objednávky na následující den lze provést pouze do 14hod. V případě, že nestihnete stravu odhlásit, můžete si ji vyzvednout, ale pouze 1. den nepřítomnosti.

Pro jeho zpřístupnění Vám přikládám přístupové údaje.

Po aktivaci účtu ve školní jídelně, si můžete zobrazit ve Vašem webovém prohlížeči webovou stránku  https://jidelny.me.cz/zsms1/  (nebo případně odkaz na stránkách školy).

Zobrazí se Vám následující úvodní stránka (příklad):

Po té se můžete na úvodní stránce přihlásit vyplněním JMÉNA a HESLA a stiskem tlačítka „Přihlásit“. Po úspěšném přihlášení se Vám zpřístupní další volby v horním menu.

V případě potřeby se podívejte do volby „NÁPOVĚDA“

Heslo si po přihlášení můžete změnit kliknutím na „Možnosti“ (vpravo) a následně vyplněním současného a nového hesla v rubrice „Moje heslo“.

Samotné objednávání stravy provedete ve volbě „DOCHÁZKA“.

PROSÍM  NEZAPOMEŇTE VŽDY  ULOŽIT  ZMĚNY. V opačném případě k odhlášení nebo přihlášení nedojde.

V odkazu „NÁSTĚNKA“ Vám budu posílat potřebné aktuální informace.

Ve volbě „PŘEHLED“ se Vám zobrazí přehled objednané stravy

Díky odkazu „VYÚČTOVÁNÍ“ budete mít přehled o platbách, vratkách a počtu odebraných jídel za poslední 3 měsíce.

Moc bych prosila o zadání e-mailu v odkazu „E-MAIL“. Díky tomu Vám budu moci zasílat aktuální informace na Vaší mailovou adresu.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.