Vstup do školy

Vloženo: 14.8.2015 | Autor: Petra Joslová | Zobrazeno: 1427x

Vážení rodiče / zákonní zástupci,

v naší škole se zpřísňují bezpečnostní opatření proti vniknutí cizích osob do budovy školy. Naším společným zájmem je maximální bezpečnost žáků i zaměstnanců ve škole. Opatření ke snížení bezpečnostních rizik žáků a zaměstnanců zpřesňuje a upravuje pravidla vstupu do školy a pohybu v ní.

Vstup do školní budovy mají dovolen výhradně zaměstnanci a žáci školy. Pro ostatní (rodiče a jiné osoby) je vstup do školy upraven tímto nařízením.

VÝJIMKU MAJÍ RODIČE A DOPROVOD ŽÁKŮ 1. ROČNÍKU. TATO VÝJIMKA PLATÍ POUZE DO 15. ZÁŘÍ.

V ranních hodinách bude školní budova otevřena od 7:40 do 8:00. Poté bude vchod uzavřen. Žákům, kteří navštěvují školní družinu, bude vstup do budovy umožněn od 6:30.

Jednání se zaměstnanci školy bez předchozího ohlášení je výjimečně možné ráno před vyučováním. V 7,55 je nutno školu opustit. Přicházejte prosím včas. Minutu či dvě před termínem odchodu nemá smysl jednání realizovat.

Běžnou návštěvu si dohodněte s příslušným učitelem/zaměstnancem vždy předem (např. návštěva vyučovací hodiny, vyzvedávání úkolů, předávání dokumentů, konzultace…).

Žáci mají přísný zákaz pouštět kohokoliv do budovy školy.

Za respektování nařízení děkujeme.