3. A 2016 - 2017

Vloženo: 19.12.2017 | Autor: Renata Vítů | Zobrazeno: 1819x

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1127x
Velmi zajímavá a poučná přednáška. Na závěr byl krátký test, kde jsme zjistili, co jsme si zapamatovali. Všechny správné odpovědi měla Adélka Svobodová, proto si mohla vybrat malou cenu.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1123x
13. 12. jsme vyrazili do předvánoční Prahy na muzikál. Ten se nám moc líbil. Po představení jsme měli ještě chvíli čas, tak jsme se šli podívat na trhy na Staroměstském náměstí. Cestou jsme obdivovali ,,živé sochy" a krásná stará auta.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1170x
I když slavíme všechny svátky a narozeniny, tyto narozeniny byly výjimečné. Verunka si pro své spolužáky připravila velkou dobrotu. Každý měl jeden muffin i se svým jménem.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1173x
Součástí vánoční výzdoby byl i náš vyrobený strom. Je poskládaný z našich rukou. Je to naše dílo a symbol kamarádství.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1170x
Blíží se vánoční besídka. Každý si přinese nějaké cukroví z domova ale my si připravíme vlastnoručně a společně vyrobené.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1246x
Vánoce jsou za dveřmi. I my si chceme v poslední školní den tohoto roku udělat příjemnou atmosféru a rozdat si malé dárečky. Nela s Terezkou nás příjemně naladily a pak už přišel čas na dárečky. Byly krásně zabalené a myslím, že všem udělaly radost.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1297x
´Je spousta sněhu, tak proč bychom měli být ve třídě. Jdeme stavět sněhuláky!

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1242x
Ráno vstoupím do třídy a děti nebyly na svých místech. Něco se děje! Začaly zpívat písničku a na tabuli bylo pěkné přání. Uvědomila jsem si, že mám dnes svátek. Všem moc děkuji.

Vloženo: 20.7.2017 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 1277x
Gulliverovy cesty - Mezi obry