Připravili jsme našim dětičkám čertovské perníčky, rády se podělíme o recept:

RECEPT (Velikost: neznámá)

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: neznámá)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: neznámá)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: neznámá)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: neznámá)

Vloženo: 13.3.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 343x
Včera jsme prožili úžasné dopoledne u hasičů v Žandově. Na pozvání p. Kubáta jsme navštívili v dopoledních hodinách místní hasičskou zbrojnici. Mohli jsme si prohlédnout hasičské auto, paní učitelky se oblékly do hasičského oblečení a vyzkoušely si být na přenosném lehátku. Děti si také mohly vyzkoušet helmu a prohlídnout si auto uvnitř. Moc se nám u Vás líbilo a těšíme se na další návštěvu. Děkujeme p. Kubátovi a pí. Kubátové, pí. Bendové a p. Novákovi.

Vloženo: 25.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 451x
Od tohoto týdne až do konce března se budeme věnovat různým profesím. Tento týden se z nás stali kuchaři a pekaři. Dnes jsme pekli Pizzu jen jako, zítra už budeme péct doopravdy.

Vloženo: 20.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 417x
Dnes jsme si užili den plný zábavy. Děkujeme rodičům Alexe, Lucinky, Natálky, Míši H. a Laury za pohoštění a p. Maturovi za skvělou dětskou diskotéku.

Vloženo: 17.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 174x
Vesmír, toto téma miluje snad každé dítě. Vždy si užijme mnoho legrace, pustíme svou fantazii a můžeme tvořit, hrát si a dělat skoro všechno, protože nikdo z nás vlastně neví, co se ve vesmíru opravdu děje.

Vloženo: 7.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 399x
Dnes nás čekalo velké dobrodružství, 1. lekce plavání v plaveckém bazénu Česká Lípa. Užili jsme si krásné dopoledne, plné nových zážitků a už se všichni těšíme na další. Plavání má pro děti velký zdravotní význam. Posiluje svalstvo celého těla, působí na jeho správné držení, posiluje dýchací svalstvo a zvyšuje funkčnost srdečně cévního systému. Děti díky hravým a kolektivním činnostem překonávají strach z vody, tím se otužují a zvyšují přirozenou obranyschopnost těla.

Vloženo: 5.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 178x
Tak jsme se dočkali a sníh nám napadl a vydržel. Sněhové dobrodružství mohlo začít a my jsme se koulovali, klouzali se a stavěli sněhuláky. Doufejme, že i v dalších dnech si tu pravou zimu budeme moci užívat plnými doušky.

Vloženo: 3.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 170x
Protože už jsme prozkoumali jak se žije zvířátkům na podzim, čekalo nás objevování života v zimně. Hráli jsme si pohádky, procházeli zasněženým lesem, malovali a lepili. Naučili jsme se kde se zvířátka v zimně schovávají, co jedí, jaké dělají stopy ve sněhu.

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/clients/client0/web2/web/core/classes/Photo.php on line 166

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/clients/client0/web2/web/core/classes/Photo.php on line 111

Vloženo: 3.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 157x
Naše školka se může pochlubit již druhou interaktivní tabulí. Tabule je magnetická, můžeme na ní malovat a rozvíjet grafomotoriku, ale také ji využívat společně s interaktivními programy Školka hrou. Dětem udělala ohromnou radost a obohatila naše možnosti ve vzdělávání.

Vloženo: 3.2.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 187x
Novinkou ve třídě Soviček je cvičení jógy. Pomáhá nám zklidnit se, poslouchat, v koordinaci pohybu atd..

Vloženo: 3.1.2019 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 165x
Když se učíme nové písničky nebo básničky, vždy si učení zpestříme další aktivitou, aby pro nás nebylo učení nudné. Malování písniček - zvířátek z nich nás moc baví. Vždy si pak užijeme s písničkou nečekaná překvapení. Každé zvířátko je jiné a o každém zvířátku vypráví jeho autor jedinečný příběh.