Berušky 2016 -2017

Vloženo: 30.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1425x
Malá ochutnávka fotografií, z oslavy zakončení školního roku a přivítání prázdnin. Velký dík patří maminkám, které s láskou upekly pro děti spousty dobrot a přispěly tak k pohodové atmosféře dnešního svátečního dne. Děkujeme za milé dárky a nádherné kytičky.

Vloženo: 29.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1324x
Každý den nás v červnu čekala nějaké příjemná oslava. Svátek Adrianky , narozeniny Lucinky nebo oslava Dne dětí, pokaždé jsme měli nějakou sladkou dobrotu v podobě nanuků, dortů, dětského šampáňa nebo jiných dobrot. Poslední den školního roku se můžeme též těšit na šampáňo od paní učitelky, aby jsme společně oslavili ten příjemně strávený rok v mateřské školce.

Vloženo: 26.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1380x
Prázdniny se nám pomalu blíží a my si krásné a slunečné dny užíváme převážně venku. Hrajeme si, tvoříme, cvičíme a občas si ten krásný den ve školce, zpestříme oslavou svátku nebo narozenin kamarádů z naší třídy. Tentokrát jsme slavili svátek s Adriankou.

Vloženo: 12.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1372x
Měsíc červen nás už skoro každý den vítá nádherným počasím, proto jsem s dětmi ve třídách už minimálně a veškerý volný čas se snažíme trávit na školní zahradě. Užíváme si pískoviště, zahradních hracích prvků, ale i našeho vozového parku. Máme pro děti k dispozici nejen odrážedla, ale i dětská kola s pomocnými kolečky a samozřejmě i kola pro předškoláky, kteří již umí jezdit bez opory. Pro děti, které využívají větších kol máme cyklistické helmy. Zatím nám počasí přeje tak snad nám vydrží celé léto.

Vloženo: 12.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1479x
Letošní výlet se uskutečnil na České farmě.Romantickou farmu najdete v Zákupech situovanou bokem od centra města. Rozlehlé stavení skýtají příjemnou zastávku pro putující cyklisty, jsou oázou klidu pro unavené obyvatele měst a místem zážitků pro rodiny s dětmi, kteří mají rádi domácí zvířata (kozy, prasata, ovečky a berany a v neposlední řadě především koně).I my s dětmi jsme si návštěvu velmi užily. Bavila nás nejen cesta autobusem, ale i pobyt se zvířátky. Každý měl možnost se svézt na koních. Na farmě se nachází i obora s jeleny a daňky. Výlet pro nás byl nevšedním zážitkem a doufáme, že se na tato místa ještě v budoucnu vrátíme.

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1406x
Květen utekl jako voda a naše děti ve třídě Berušek, si ho užily po všech stránkách. Cvičili jsme, výtvarně se rozvíjeli, oslavili narozeniny s Moničkou a Sandrou a zase jsme se něco nového dozvěděli. I počasí se na nás konečně usmálo a tak jsme společně s rodiči oslavili DEN MAMINEK.

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Jaroslava Saganová | Zobrazeno: 1374x
Kdo se přišel podívat na oslavu ke "DNI MAMINEK", jistě neodolal a ochutnal vyhlášené koláčky dle receptu Ládi Hrušky, které upekly Berušky.

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1399x
Duben nám pomalu spěje ke svému konci a my jsme zde opět připravili další ochutnávku fotografií dětí, ať už při různých vzdělávacích činnostech, tak při hře.

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1462x

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1491x
Dnes děti ze třídy Berušek, navštívily místní knihovnu a měly tak možnost poznat nejen prostory městského úřadu, ale mohly se svézt i výtahem a to přivítaly s nemalým nadšením.

První dny Berušek

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 15911x
První dva dny zahájení školního roku jsme si užili i v našem oddělení Berušek. Poznali jsme nové kamarády, oslavili svátek Rozárky, seznamovali se s prostorami MŠ a samozřejmě jsme si hráli. Všechny nové děti to zvládly bez problémů a nemalá pochvala patří i maminkám a tatínkům.