Organizace školního roku

Vloženo: 10.8.2015 | Autor: Petra Joslová | Zobrazeno: 3538x

Organizace školního roku 2021/2022

Období školního vyučování ve školním roce 2021/2022 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích ve středu 1. září 2021. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve středu 30. června 2022.

Podzimní prázdniny připadnou na středu 27. října a pátek 29. října 2021

Vánoční prázdniny budou zahájeny ve čtvrtek 23. prosince 2021 a skončí v neděli 2. ledna 2022. Vyučování začne v pondělí 3. ledna 2022.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 4. února 2022.

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou stanoveny takto: 14. 2. – 20. 2. 2022.

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 14. dubna 2022. Pátek 15. dubna 2022 je tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů.

Hlavní prázdniny budou trvat od pátku 1. července 2022 do středy 31. srpna 2022.

ŘEDITELSKÉ VOLNO  - 27. září 2021.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.