Medvídci 2018 - 2019

Vloženo: 24.9.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 489x
První chvíle bez rodičů zvládli naši Medvídci výborně. Zpíváme si, tancujeme, vyrábíme, chodíme ven a hrajeme si. Poznali jsme prostředí školky i naši krásnou zahradu, kde se scházíme s ostatními kamarády.

Vloženo: 9.9.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 481x
Všechny děti zvládly první dny v MŠ na velikou 1 s hvězdičkou! Poznáváme hračky i kamarády, učíme se o hračky dělit a spolupracovat při různých činnostech. I když někdy jsou při loučení s rodiči trošičku slzičky, vidíte, že později už mají všichni úsměv na tváři :-)

Vloženo: 28.6.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 547x
I my jsme se vydali na výlet a navštívili jsme areál koupaliště v Žandově. Čekal nás piknik v trávě, sběr lesních jahůdek, proběhali jsme se a podívali na koupaliště. Celou cestu jsme si zpívali a bylo nám krásně. Dnes u nás v MŠ proběhla společná oslava konce školního roku. Užili si ji všichni. Den jsme strávili s kamarády z ostatních tříd a moc se to všem líbilo.

Vloženo: 22.6.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 544x
Akademie byla pro nás velká zkouška. Pilně jsme trénovali a těšili se. Děti byly úžasné! Dortíky si určitě zasloužily, protože doufáme, že jsme udělali radost všem, kdo se na nás přišel podívat :-)

Vloženo: 7.6.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 574x
Se začátkem krásného počasí nás navštívilo divadélko Koloběžka, užili jsme si úžasný Den dětí, kdy jsme plnili úkoly a hledali poklad, také jsme sportovali na fotbalovém hřišti a v neposlední řadě si užíváme vodních radovánek.

Vloženo: 25.5.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 683x
V květnu jsme si povídali o rodině, vyzkoušeli jsme si různá povolání - hlavně pekaře, společnými silami jsme si udělali wafle, které nám vážně moc chutnaly :-) Také jsme shlédli indiánské příběhy, ze kterých byly děti nadšené a moc jsme se všichni nasmáli.

Vloženo: 30.4.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 628x
V uplynulých dnech byla naše třída plná krásných princezen a princů a dnes také čarodějnic i kouzelníků. Skvěle jsme si tyto dny užili a budeme na ně rádi vzpomínat :-)

Vloženo: 19.4.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 733x
V dubnu to i u nás vonělo po pečení perníčků na školkový jarmark. Navštívili jsme naši tělocvičnu a také se z nás stavli koledníci a sběrači velikonočních vajíček.

Vloženo: 31.3.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 706x
V březnu nás navštívilo divadélko Koloběžka s pohádkou O koblížkovi, která se dětem jako vždy velmi líbila. Také jsme slavili narozeniny kamarádky, vyráběli veliké mraveniště a podpořili jsme "ponožkový den".

Vloženo: 17.2.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 778x
V měsíci únoru jsme měli v MŠ karneval, ale také slavily některé děti narozeniny. Všichni si oslavy užili a výborně se bavili.