ZŠ a MŠ Žandov
Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: 278.88 kB)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: 266.37 kB)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: 53.25 kB)

Úvodní slovo

Vloženo: 26.9.2015 | Autor: joslova| Zobrazeno: 28734x |
Milé děti, rodiče a hosté našich webových stánek, otevřeli jste stránky školy, která je charakteristická klidným, ale podnětným pracovním prostředím jak pro děti mateřské školy, tak pro žáky 1. stupně školy základní. Budovy školy se nacházejí v příjemném a tichém prostředí, i když takřka v centru Žandova.

Jsme školou rodinného typu, ve třídách pracuje malý počet žáků (průměrně 20 dětí ve třídě), což umožňuje individuální přístup ke každému dítěti a dostatek času i prostoru se věnovat žákům talentovaným a mimořádně nadaným, ale i dětem se speciálními poruchami učení.

V rámci školní družiny nabízíme dětem dostatek odpočinkových, sportovních a zábavných činností.

V mateřské škole pracují děti ve třech odděleních, rozdělení podle věku. Tím zajišťujeme dostatečnou přípravu dětí na vstup do školy, která je ještě posílena již tradiční Přípravkou pro předškoláky, kterou vedou učitelky ZŠ.

Školní jídelna zajišťuje stravování dětem MŠ a ZŠ, zaměstnancům školy a MěÚ, ale i cizím strávníkům. Nabízí jedno hlavní jídlo s polévkou, dětem MŠ dopolední přesnídávku a odpolední svačinu. Jsme jednou z mála školních jídelen, které připravují dopolední svačinu i pro děti základní školy.

Prioritou naší školy je také péče o zaměstnance. Motivační systém ohodnocení a aktivity posilující pozitivní atmosféru v kolektivu mají kladný vliv na práci pedagogických i provozních pracovníků.

Aby škola fungovala ke vší spokojenosti, musí se na vzájemné spolupráci dohodnout všichni účastníci - žáci, rodiče a pedagogové. Chápeme školu jako živý organismus a jako věc veřejnou - pomozte nám ji tvořit ke spokojenosti všech, jimž její osud a vývoj není lhostejný.