Stravné pro školní rok 2018/2019 + částky k platbám
13.8.2018

V níže uvedném odkazu naleznete částky za stravné pro školní rok 2018/2019 a částky k platbám

/upload/files/dokumenty-skoly/STRAVN-koln-rok-2018-2019.pdf (Velikost: 397.05 kB)

Volná místa pro děti v MŠ
2.7.2018

naše mateřská škola nabízí stále volná místa předškolního vzdělávání pro Vaše děti. V naší mateřské škole jsou tři třídy. Děti jsou rozděleny do tříd homogenně (podle věku) tak, aby kvalita vzdělávání byla vždy adekvátní věkové skupině dětí.

Interiéry mateřské školy byly zrekonstruovány a exteriéry ještě procházejí rekonstrukcí, která by měla skončit v srpnu tohoto roku.

V mateřské škole vzdělávají děti kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci, s malými dětmi pomáhá chůva.

Děti přijímáme od 2 let věku.

Případné dotazy a informace Vám rádi sdělíme osobně v srpnu či po telefonu.

Hezké léto.

Markéta Neumanová - zástupkyně pro MŠ

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: 53.25 kB)

Úvodní slovo

Vloženo: 26.9.2015 | Autor: joslova| Zobrazeno: 26318x |
Milé děti, rodiče a hosté našich webových stánek, otevřeli jste stránky školy, která je charakteristická klidným, ale podnětným pracovním prostředím jak pro děti mateřské školy, tak pro žáky 1. stupně školy základní. Budovy školy se nacházejí v příjemném a tichém prostředí, i když takřka v centru Žandova.

Jsme školou rodinného typu, ve třídách pracuje malý počet žáků (průměrně 20 dětí ve třídě), což umožňuje individuální přístup ke každému dítěti a dostatek času i prostoru se věnovat žákům talentovaným a mimořádně nadaným, ale i dětem se speciálními poruchami učení.

V rámci školní družiny nabízíme dětem dostatek odpočinkových, sportovních a zábavných činností.

V mateřské škole pracují děti ve třech odděleních, rozdělení podle věku. Tím zajišťujeme dostatečnou přípravu dětí na vstup do školy, která je ještě posílena již tradiční Přípravkou pro předškoláky, kterou vedou učitelky ZŠ.

Školní jídelna zajišťuje stravování dětem MŠ a ZŠ, zaměstnancům školy a MěÚ, ale i cizím strávníkům. Nabízí jedno hlavní jídlo s polévkou, dětem MŠ dopolední přesnídávku a odpolední svačinu. Jsme jednou z mála školních jídelen, které připravují dopolední svačinu i pro děti základní školy.

Prioritou naší školy je také péče o zaměstnance. Motivační systém ohodnocení a aktivity posilující pozitivní atmosféru v kolektivu mají kladný vliv na práci pedagogických i provozních pracovníků.

Aby škola fungovala ke vší spokojenosti, musí se na vzájemné spolupráci dohodnout všichni účastníci - žáci, rodiče a pedagogové. Chápeme školu jako živý organismus a jako věc veřejnou - pomozte nám ji tvořit ke spokojenosti všech, jimž její osud a vývoj není lhostejný.