Nahoru

Vyhodnocení těch nejlepších na školní zahradě

Na konci školního roku proběhlo na školní zahradě vyhodnocení všech celoročník akcí. Byli vybráni ti nejlepší sběračí papíru, nejlepší sportovci v různých kategorijích, žáci za reprezentaci školy na krajských soutěžích a nově paní ředitelka školy Mgr. Kamila Nacházelová ocenila tři nejlepší žáky z každého ročníku. To byl velmi těžký úkol, protože v každé třídě jich máme mnouhem více. 

Jak se k nám dostanete

close
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu. Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.