Výchovné poradenství - nabídka

Vloženo: 4.10.2015 | Autor: Petra Joslová | Zobrazeno: 2159x

Poradenské služby

Poradenské služby ve škole poskytuje výchovný poradce a školní metodik prevence.

Výchovná poradkyně  -   Mgr. Kamila Nacházelová

-        věnuje se prevenci školní neúspěšnosti

-        poskytuje odbornou pomoc a podporu při integraci a vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, sociálním znevýhodněním a žákům z jiného kulturního prostředí

-        poskytuje odbornou péči žákům nadaným

-        pečuje o žáky s výchovnými a výukovými obtížemi, poskytuje poradenství a pomoc rodičům žáků

-        poskytuje předprofesní orientaci (při přestupu žáků na víceletá gymnázia)

-        poskytuje metodickou pomoc třídním pedagogům a asistentům pedagoga

-        spolupracuje s vnějšími subjekty ( PPP Česká Lípa, SVP Česká Lípa, OSPOD,….)

Rádi se Vám budeme věnovat při individuálních konzultacích po telefonické domluvě.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.