Rozloučení 5. třída

Vloženo: 30.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 174x
Páťáci se rozloučili netradičně.

Poslední hodiny chtěli páťáci strávit venku. Domluvili jsme se s panem Goldbachem a rozloučení udělali na jeho pozemku. Maminky s dětmi připravily spoustu dobrot. Paní Podrabská připravila a vyzdobila vnitřní prostor. Děti si mohly načepovat malinovku, což někdo dělal poprvé v životě. Předem určené skupinky si připravily zábavu - soutěž v parkurovém skákání, vědomostní test a honbu za pokladem. Děti využily  trampolínu, paneční parket, stolní fotbal i fitko. Rozloučení se zúčastnili i někteří rodiče. Myslím si, že se nikdo nenudil. Byla to moc fajn třída a spolupráce s rodiči velmi příjemná. Děkuji.

Ctěla bych poděkovat za všechny dary, které jsem dostala ve středu, ve čtcrtek i v pátek. Přeji Vám všem příjemné a naplněné prázdniny. Děětem po prázdninách přeji úspěšný vstup do nových škol a rodičům pevné nervy a spoustu radostí z dětí. Doufám, že se po prázdnínách uvidíme.

MÁM VÁS RÁDA. INKA