Poděkování rodičům žáků 3. A

Vloženo: 20.6.2018 | Autor: Renata Vítů | Zobrazeno: 2389x

Vážení a milí rodiče,

ráda bych vám všem touto cestou moc poděkovala za příjemnou spolupráci po celou dobu, kdy jsem měla možnost učit vaše skvělé děti. Myslím, že jsme po celé tři roky táhli za jeden provaz. Mnohdy to pro vás i pro mě bylo určitě náročné, ale vaše ochota a spolupráce se projevila i na mé práci s dětmi. Ještě jednou vám moc děkuji, přeji krásnou, pohodovou a hodně sluníčkovou dovolenou. Určitě si ji plně zasloužíte. Vašim úžasným dětem přeji, aby všechny školní roky, které budou následovat, zvládly bez karambolů a všechny jejich kroky byly vždy jen a jen úspěšné a pro vás vždy radostné. Vaše překvapení na Akademii školy pro mě bylo velmi emotivní a vzhledem ke svému dojetí jsem již nezvládla poděkovat i vám. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY VÁM VŠEM.

Renata Vítů