Sdělení pro rodiče
5.11.2019

naše škola i školka budou zítra 6. 11. pro vaše děti otevřené.

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: neznámá)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: neznámá)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: neznámá)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: neznámá)

Vloženo: 30.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 107x

Vloženo: 30.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 75x
Páťáci se rozloučili netradičně.

Vloženo: 23.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 67x

Vloženo: 23.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 70x

Vloženo: 23.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 88x
Na 10. května už byli všichni páťáci velmi natěšení. Měli již zabalené kufry a odpoledne vyráželi na třídenní pobyt do Sloupu v Čechách. Ubytovaní byli v chatách rekreačního střediska Oáza. Nejdříve si museli připravit postele - povléknout a ustlat. Pro některé to byl docela oříšek, protože to dělali poprvé v životě, ještě že byli po ruce dospělí, kteří pomohli. Večer jsme si opekli buřtíky a seděli u ohně. V sobotu jsme měli nabitý program - u sklárny AJETO jsme nechali auta a pěšky došli za Lindavu. Dlouhým tunelem jsme prošli až k Pekelným dolům, kde jsme si dali něco dobrého. Pak jsme se šli podívat, kde se točila pohádka s Čerty nejsou žerty. Cesta tunelem se dětem líbila, tak si ji prošly ještě jednou. Těšili jsme se na oběd do restaurace v AJETU, kde jsme se ohřáli a podívali se, jak se fouká sklo. Venku u jezírka jsme pozorovali nutrie, které se nás vůbec nebály, vyřádili se na houpačkách a hlavně na lanovce. K večeři jsme si objednali, u paní vedoucí, palačinky. Večer bylo chladno, tak jsme hráli různé hry ve společenské místnosti. V neděli dopoledne pršelo, ale nám to vůbec nevadilo. Uklidili jsme pokoje a šli zase hrát hry. Po obědě jsme naskákali do aut a cestou do lesního divadla se ještě zastavili na zmrzlinu. V divadle jsme se, sice neradi, rozloučili a jeli se domů vyspat, abychom byli připravení na další pracovní týden. Chtěla bych touto cestou poděkovat rodičům, kteří byli ochotní věnovat svůj čas, trpělivost a ochotu vzít na sebe zodpovědnost i za ostatní děti a v neposlední řadě i peníze, aby se náš výlet mohl uskutečnit. Děkuji paní Bažantové, Janďourkové, Koukalové, Tomsové a Žiakové a panu Valtovi, za sponzorský dar děkujeme paní Koukalové a Podrabské. Myslím si, že mohu mluvit za všechny zúčastněné, že se výlet velmi vydařil a spokojené nebyly jen děti, ale i my dospělí jsme si to moc užili. Bylo to krásné rozloučení s pátou třídou. Přeji vám všem krásné prázdniny a dovolenou, dětem v nových školách hodně úspěchů a bezva kamarády, jaké měly dosud.

Vloženo: 20.6.2019 | Autor: Petra Joslová | Zobrazeno: 205x

Vloženo: 20.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 80x

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 72x
V rámci prevence děti absolvovaly besedu s lektorkou z organizace Maják na téma ,,Kybersvět". Lektorka dětem vysvětlila pojmy jako např. kybersvět, kyberšikana, sociální sítě, komunikace s cizím člověkem na sociálních sítích. Poradila, jak se v takových situacích chovat a s kým ji řešit. Lektorka byla s dětmi spokojená. všimla si, že se ve třídě netvoří stejné skupiny kamarádů. potvrdila to, co vím již dlouho. I když dochází k drobným potyčkám ve třídě, jsou děti schopné spolupracovat a komunikovat a to jsem moc ráda.

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 74x
I z naší třídy se našlo několik šikovných dětí, které přinesly své výrobky do soutěže. Děkuji všem.

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Jiřina Šostková | Zobrazeno: 66x
Již čtvrtým rokem se naše třída stará o africké šneky. Na začátku jsme měli tři malé šnečky o velikosti 0,5 cm. Nyní dorostli do velikosti asi 9 cm. Během čtyřech let se nám vylíhlo asi 25 dalších malých šneků. Abychom je uživili, pomáhají nám i paní kuchařky, které nám dávají pro šneky slupky z okurek, mrkve nebo odkrojky ze salátu a zelí. Děkujeme.