2. A 2018 - 2019

Vloženo: 24.6.2019 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 211x
Druháci a třeťáci se společně vydali za dobrodružstvím do IQlandie v Liberci, kde procestovali vesmír a seznámili se s mnoha vynálezy. Výlet pokračoval v Lesoparku Horka, ve kterém se děti proběhly a vyřádily na dětském hřišti.

Vloženo: 24.6.2019 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 247x
Od dubna do června absolvovali naši druháci a třeťáci plavecký výcvik.

Vloženo: 13.3.2019 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 355x
Únor u druháčků byl opět velice plodný. Během pracovních činností děti sestavily ze stavebnic krásné modely aut a z modelíny vymodelovaly zimní sporty. O výtvarné výchově jsme společně vytvořili "Náš strom". Také jsme oslavili Valentýna a Ferdovy narozeniny. Ke konci měsíce se s námi rozloučili dva naši spolužáci Romanka a Toník. Únor nám tedy utekl jako voda. :-)

Vloženo: 4.2.2019 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 280x
Krajina a zvíře. Technika - grafický záznam stopy taženého provázku, ze kterého jsme následně vytvořili dva obrázky. Byla to náročná práce, ale druháci to zvládli skvěle.

Vloženo: 4.2.2019 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 429x
Poslední lednový den jsme si nejenom rozdali pololetní vysvědčení, ale také jsme se loučili s Pavlíkem a jeho paní asistentkou Jiřkou. Dětem byl jejich odchod z naší třídy moc líto. Proto můžete na fotkách vidět, jak si některé děti převzaly vysvědčení se slzičkami v očích (samozřejmě neplakaly kvůli známkám). :-D Ráda bych ještě jednou poděkovala paní asistentce za její péči a pomocnou ruku. :-)

Vloženo: 23.12.2018 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 330x
Vytvořili jsme si ve třídě malý vesmír, který jsme vystavili v přízemí naší školy.

Vloženo: 23.12.2018 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 313x
Podívejte se na to, jak jsme pekli s dětmi šlehačkové cukroví. Děti ho ještě ten den snědly a moc jim chutnalo.

Vloženo: 23.12.2018 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 334x
Náš prosincový výlet do Prahy na muzikál a vánoční trhy.

Vloženo: 23.12.2018 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 406x
Podívejte se, jak naši druháčci slavili Vánoce ve škole.

Vloženo: 26.11.2018 | Autor: Daniela Kalenská | Zobrazeno: 470x
V listopadu jsme vyráběli vitráže. Na výsledky našich prací se můžete podívat ve škole v části u hlavního vchodu - dívejte se nahoru :-).