ZŠ a MŠ Žandov
ZMĚNA TERMÍNU SBĚRU PAPÍRU
3.10.2019

Sběrový den se v říjnu přesouvá na čtvrtek 31. října.

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: 276.59 kB)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: 278.88 kB)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: 266.37 kB)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: 53.25 kB)

První dny ve školce u Medvídků

Vloženo: 24.9.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 13x |
První chvíle bez rodičů zvládli naši Medvídci výborně. Zpíváme si, tancujeme, vyrábíme, chodíme ven a hrajeme si. Poznali jsme prostředí školky i naši krásnou zahradu, kde se scházíme s ostatními kamarády.

První dny ve školce u Medvídků

Vloženo: 9.9.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 21x |
Všechny děti zvládly první dny v MŠ na velikou 1 s hvězdičkou! Poznáváme hračky i kamarády, učíme se o hračky dělit a spolupracovat při různých činnostech. I když někdy jsou při loučení s rodiči trošičku slzičky, vidíte, že později už mají všichni úsměv na tváři :-)

Třídní výlet + konec školního roku

Vloženo: 28.6.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 107x |
I my jsme se vydali na výlet a navštívili jsme areál koupaliště v Žandově. Čekal nás piknik v trávě, sběr lesních jahůdek, proběhali jsme se a podívali na koupaliště. Celou cestu jsme si zpívali a bylo nám krásně. Dnes u nás v MŠ proběhla společná oslava konce školního roku. Užili si ji všichni. Den jsme strávili s kamarády z ostatních tříd a moc se to všem líbilo.

Dortík za akademii

Vloženo: 22.6.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 99x |
Akademie byla pro nás velká zkouška. Pilně jsme trénovali a těšili se. Děti byly úžasné! Dortíky si určitě zasloužily, protože doufáme, že jsme udělali radost všem, kdo se na nás přišel podívat :-)

Vodní radovánky a atletický den u Medvídků

Vloženo: 7.6.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 128x |
Se začátkem krásného počasí nás navštívilo divadélko Koloběžka, užili jsme si úžasný Den dětí, kdy jsme plnili úkoly a hledali poklad, také jsme sportovali na fotbalovém hřišti a v neposlední řadě si užíváme vodních radovánek.

Sladké pečení u Medvídků

Vloženo: 25.5.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 173x |
V květnu jsme si povídali o rodině, vyzkoušeli jsme si různá povolání - hlavně pekaře, společnými silami jsme si udělali wafle, které nám vážně moc chutnaly :-) Také jsme shlédli indiánské příběhy, ze kterých byly děti nadšené a moc jsme se všichni nasmáli.

Princové a princezny a čarodějnice u Medvídků

Vloženo: 30.4.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 195x |
V uplynulých dnech byla naše třída plná krásných princezen a princů a dnes také čarodějnic i kouzelníků. Skvěle jsme si tyto dny užili a budeme na ně rádi vzpomínat :-)

Duben u Medvídků

Vloženo: 19.4.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 230x |
V dubnu to i u nás vonělo po pečení perníčků na školkový jarmark. Navštívili jsme naši tělocvičnu a také se z nás stavli koledníci a sběrači velikonočních vajíček.

Březnové hrátky u Medvídků

Vloženo: 31.3.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 219x | Upravil: Svobodova
V březnu nás navštívilo divadélko Koloběžka s pohádkou O koblížkovi, která se dětem jako vždy velmi líbila. Také jsme slavili narozeniny kamarádky, vyráběli veliké mraveniště a podpořili jsme "ponožkový den".

Karneval v Koruně

Vloženo: 17.2.2019 | Autor: Svobodova| Zobrazeno: 250x | Upravil: Svobodova
V měsíci únoru jsme měli v MŠ karneval, ale také slavily některé děti narozeniny. Všichni si oslavy užili a výborně se bavili.