Sdělení pro rodiče
5.11.2019

naše škola i školka budou zítra 6. 11. pro vaše děti otevřené.

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: neznámá)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: neznámá)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: neznámá)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: neznámá)

Vloženo: 22.8.2018 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 741x

Vloženo: 22.5.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1365x
Konec školního roku se nám blíží a jak už je zvykem, vyrazili jsme na školní výlet. Tentokrát jsme jeli do Doks, cesta byla příjemná a nedaleká, zvládli jsme ji v pohodě. Po příjezdu na místo jsme vyndali svačinky a pochutnali si na připravených dobrůtkách od maminek. V parku nás přivítala pí. Berousková, která společně s manželem o jejich malou zoo pečuje. Zvířátka odpočívala ve svých výbězích a my jsme si je tak mohli prohlédnout. Zpestřením bylo focení s malým lvíčetem. Ledová tříšť a popcorn nemohl chybět, výlet jsme si užili na 100%. A protože byl pro nás některé poslední společný, doufám, že i nezapomenutelný. :-)

Vloženo: 17.4.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1326x
Po spinkání a odpolední svačince je čas na hraní. Všechna oddělení se spojují, proto je čas na poznávání kamarádů z jiných tříd. Hrajeme si spolu, stavíme a spolupracujeme. Starší děti se tak učí pomáhat mladším a mladší zase odkoukávají činnosti od starších. Děti se vždy těší na své kamarády z jiných tříd a užijí si společně spoustu legrace.

Vloženo: 17.4.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 942x
Přivítali jsme jaro, a protože k jaru patří sázení rostlin rozhodli jsme se, že si uděláme naše malá pařeniště. Do obalů na cd si děti nasypaly hlínu a do každého obalu vložily pět hrášků. Výsledek můžete posoudit na fotografiích. A já myslím, že opravdu stojí za to. :-)

Vloženo: 17.4.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 970x
Přišel čas zápisů do ZŠ. Naši předškoláčci se pečlivě připravují a snaží se ještě dohnat to, co jim 100% nejde. Na zápis se všechny děti těší, protože jsou přece už VELKÝÝÝ.

Vloženo: 17.4.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1103x
Zvířátka a jejich mláďata nám vždy zamotají hlavu. Telátko, selátko, jehňátko ke komu vlastně patří? Tentokrát jsme přiřazovali, dávali zvířátka do stájí a stavěli pro ně farmy. Zpívali jsme si písničky o zvířátkách a doufejme, že už si aspoň nějakou tu zvířecí rodinku pamatujeme.

Vloženo: 15.3.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1370x
Když nám zima nepřála a nenadělila žádný sníh, opustili jsme naši planetu a vyletěli do vesmíru. Naše cestování probíhalo celý týden, zahráli jsme si spoustu her a naučili jsme se mnoho nových věcí. Tento tématický týden se dětem moc líbil a určitě si ho ještě zopakujeme.

Vloženo: 11.2.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1027x
Stavíme si, hrajeme si ... Fantazie dětí nemají hranice, to co vytvoří při svých hrách je obraz toho co se jim odehrává v jejich myšlenkách. Hra předškolních dětí je to nejdůležitější, učí se u ní spolupráce, komunikace a rozvíjí se jejich motorika.

Vloženo: 11.2.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 1020x
Naši sportovci soutěží v dalekém PyeongChangu a my jsme si ve školce také na tyto velké sportovní hry hráli. Při této příležitosti jsme mohli zopakovat všechno co víme o našem těle, jak důležité je zdravé jídlo a sport. Co všechno k různým sportům potřebujeme, bezpečnost při sportování.

Vloženo: 11.2.2018 | Autor: Markéta Neumanová | Zobrazeno: 986x
Plavání nám pro tento rok skončilo, ale už se těšíme na další. Naučili jsme se nebát vody a ti co už plavat uměli, zlepšili svůj plavecký styl. Maminky a tatínkové hurá s dětmi do bazénu :-)