/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: 266.37 kB)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: 53.25 kB)

Ponožkový den

Vloženo: 21.3.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 58x |
Podpořili jsme Světový den Downova syndromu

Jaro v družinách

Vloženo: 19.3.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 84x |

Únor ve 2. třídě

Vloženo: 13.3.2019 | Autor: kalenska| Zobrazeno: 52x |
Únor u druháčků byl opět velice plodný. Během pracovních činností děti sestavily ze stavebnic krásné modely aut a z modelíny vymodelovaly zimní sporty. O výtvarné výchově jsme společně vytvořili "Náš strom". Také jsme oslavili Valentýna a Ferdovy narozeniny. Ke konci měsíce se s námi rozloučili dva naši spolužáci Romanka a Toník. Únor nám tedy utekl jako voda. :-)

Krásný den u hasičů v Žandově

Vloženo: 13.3.2019 | Autor: neumanova| Zobrazeno: 100x |
Včera jsme prožili úžasné dopoledne u hasičů v Žandově. Na pozvání p. Kubáta jsme navštívili v dopoledních hodinách místní hasičskou zbrojnici. Mohli jsme si prohlédnout hasičské auto, paní učitelky se oblékly do hasičského oblečení a vyzkoušely si být na přenosném lehátku. Děti si také mohly vyzkoušet helmu a prohlídnout si auto uvnitř. Moc se nám u Vás líbilo a těšíme se na další návštěvu. Děkujeme p. Kubátovi a pí. Kubátové, pí. Bendové a p. Novákovi.

Kouzelná planeta - DIVOKÝ MADAGASKAR

Vloženo: 13.3.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 71x |

Valentýnský den v 1. třídě

Vloženo: 2.3.2019 | Autor: vitu| Zobrazeno: 75x |

Únor v družině

Vloženo: 27.2.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 91x |

Dárky pro prvňáčky k zápisu

Vloženo: 26.2.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 99x |
...Vyrábíme dárečky pro naše budoucí prvňáčky

Hrajeme si na kuchaře

Vloženo: 25.2.2019 | Autor: neumanova| Zobrazeno: 132x |
Od tohoto týdne až do konce března se budeme věnovat různým profesím. Tento týden se z nás stali kuchaři a pekaři. Dnes jsme pekli Pizzu jen jako, zítra už budeme péct doopravdy.

Francouzský den v družině

Vloženo: 22.2.2019 | Autor: druzina| Zobrazeno: 142x |