Medvídci 2019 - 2020

Vloženo: 28.2.2020 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 21x
I letošní rok byl v naší školce karneval. Všechny děti měly nádherné kostýmy a hlavně také skvělou náladu. Tančilo se, soutěžilo, a také jsme si pochutnávali na dobrotách, které děti do školky přinesly. Byl to krásně užitý den :-)

Vloženo: 31.1.2020 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 16x
Na začátku ledna jsme si zahráli na Tři krále. Vytvářeli jsme si svého sněhuláka z víček od pet lahví, a také se děti učily, jak se máme v zimě oblékat.

Vloženo: 20.12.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 16x
Celý prosinec jsme se chystali na Vánoce, hodně jsme tvořili, pekli, a také nás navštívilo divadélko pro děti.

Vloženo: 1.11.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 116x
Celý týden byl ve znamení halloweenských radovánek, soutěží, zpívání a také pečení. Společnými silami jsme upekli sladké wafle. V pátek bylo zakončení tohoto týdne společným dopolednem, které si všichni úžasně užili. Velký dík patří všem rodičům za báječnou spolupráci!

Vloženo: 26.10.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 89x
V říjnu jsme si společnými silami upekli výborný štrúdl, povídali jsme si o bramborách, děti si vyzkoušely hledání brambor v hlíně a tiskaly bramborovými tiskátky. V naší třídě se objevily pohádkové postavy - princové a princezny. Zahráli jsme si divadélko a vyzkoušeli si spousty dalších aktivit.

Vloženo: 6.10.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 75x
Ve třídě Medvídků se pořád děje něco zajímavého. Tancujeme, zpíváme, malujeme i vyrábíme. Všechny děti se s nadšením zapojují.

Vloženo: 6.10.2019 | Autor: Eva Svobodová | Zobrazeno: 94x
V dalších dnech jsme si povídali o ovoci a zelenině, ze kterých si děti připravily ovocný salát. Medvídci si vyzkoušeli malování do mouky, hráli jsme si s víčky od pet lahví a poznali spoustu dalších zajímavých činností :-)