Metodik prevence

Vloženo: 2.9.2015 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 1097x

Poradenské služby

Poradenské služby ve škole poskytuje výchovný poradce a školní metodik prevence.

Metodička prevence  -  Mgr. Johana Římánková

Školní metodik prevence poskytuje zpravidla tyto služby:

-        koordinuje tvorbu a realizaci preventivního programu školy

-        koordinuje a participuje na realizaci aktivit školy zaměřených na prevenci rizikového chování

-        vede metodicky učitele školy v oblasti prevence rizikového chování

-        kontaktuje odborná pracoviště a spolupracuje na intervenci a následné péči v případě výskytu problému

-        zajišťuje a předává odborné informace o problematice rizikového chování

-        prezentuje výsledky preventivní práce školy

-        vyhledává žáky s rizikem problémového chování a poskytuje jim podporu

-        spolupracuje s třídními učiteli při sledování varovných signálů spojených s problémovým chováním dětí

-        připravuje podmínky pro integraci žáků s poruchami chování ve škole

První pátky v měsíci probíhá dobrovolné pravidelné setkávání s dětmi ze všech tříd.

Rádi se Vám budeme věnovat při individuálních konzultacích po domluvě.

Mgr. Johana Římánková - tel. 487 827 682, mail: johana.rimankova@zszandov.cz

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.