Školka i škola na škole v přírodě

Vloženo: 12.10.2021 | Autor: Johana Římánková | Zobrazeno: 567x

První říjnový týden se skoro celá škola a pár předškoláků ze školky vydali na školu v přírodě do obce Kytlice, ležící uprostřed lesů v Lužických horách na obou březích říčky Kamenice.

Byli jsme ubytování v Penzionu U Skály, který má spoustu venkovních aktivit, prolézaček, pískoviště a obří nafukovací trampolínu.

Náš pětidenní pobyt byl plný hezkých zážitků, kterým bylo nakloněno hezké počasí, což bylo ideální pro naše venkovní aktivity. Každý den po dopolední výuce a bohatém obědě byl naplánovaný výlet, obohacený o zážitkové aktivity. Poslední den jsme dokonce podnikli i cestu za pokladem, který každá třída po splnění úkolů opravdu našla.

Z výletů jsme se do penzionu vraceli obvykle navečer, kde na nás čekala vždy dobrá večeře. Po večeři jsme se scházeli ve společenské místnosti na večerní aktivity, kde jsme všichni společně hráli hry, malovali na trička, vyráběli masky, měli pyžamovou párty, disko párty, táborák a také oblíbenou stezku odvahy.