Stravné pro školní rok 2018/2019 + částky k platbám
13.8.2018

V níže uvedném odkazu naleznete částky za stravné pro školní rok 2018/2019 a částky k platbám

/upload/files/dokumenty-skoly/STRAVN-koln-rok-2018-2019.pdf (Velikost: 397.05 kB)

Volná místa pro děti v MŠ
2.7.2018

naše mateřská škola nabízí stále volná místa předškolního vzdělávání pro Vaše děti. V naší mateřské škole jsou tři třídy. Děti jsou rozděleny do tříd homogenně (podle věku) tak, aby kvalita vzdělávání byla vždy adekvátní věkové skupině dětí.

Interiéry mateřské školy byly zrekonstruovány a exteriéry ještě procházejí rekonstrukcí, která by měla skončit v srpnu tohoto roku.

V mateřské škole vzdělávají děti kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci, s malými dětmi pomáhá chůva.

Děti přijímáme od 2 let věku.

Případné dotazy a informace Vám rádi sdělíme osobně v srpnu či po telefonu.

Hezké léto.

Markéta Neumanová - zástupkyně pro MŠ

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: 53.25 kB)

Učíme se ve skupinkách

Vloženo: 28.4.2018 | Autor: vitu| Zobrazeno: 188x |

Kdo si hraje, nezlobí. A to platí i při výuce. Třeťáci si v hodinách českého jazyka procvičují hravou formou, ve skupinkách, probírané učivo. Do předem připravených tabulek měli žáci za úkol správně doplnit všechny sloupečky s mluvnickými kategoriemi podstatných jmen. Děti skupinová práce moc baví. Učí se vzájemně si pomáhat a respektovat se.