Koťátka 2018 - 2019

Vloženo: 12.10.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 303x

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 341x
I v měsíci červnu k nám do školky zavítalo divadélko Koloběžky, které s sebou přivezlo Barevnou pohádku. Děti společně s Koloběžkou zábavnou formou opakovaly a učily se barvičky. Dětem se představení líbilo.

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 324x
V červnu jsme společně s naší oslavenkyní oslavili její narozeniny. Amálce jsme všichni popřáli, dostali jsme dobrotu a společně si užívali sluníčka na hřišti u školky při zábavě u vody - opět jsme dětem napustili bazénky, k dispozici byly i sprchy. Slavnostní přípitek šampaňským jsme si užili venku :).

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 322x
I v červnu k nám za dětmi do školky přijely zvířátka z Libertina, tentokrát jsme si mohli pohladit ježka, morčátko a králíka. Dozvěděli jsme se, kde zvířátka žijí, čím se krmí a mohli jsme si je pohladit. Dětem se tato akce se zvířátky velmi líbila.

Vloženo: 9.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 317x
Dne 6. června jsme si společně s našimi kamarády ze školky užili sportovní den na fotbalovém hřišti v Žandově. Čekaly na nás disciplíny jako je kop do brány, slalom, hod do dálky, skok z místa a spousta dalších pohybových her na hřišti. Jako odměna nám byla malinovka a sladkost. Krásné slunečné dopoledne se vydařilo a my jsme si ho společně moc užili.

Vloženo: 6.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 314x
Den dětí jsme si společně s dětmi velmi užili, ráno po svačince nás čekala stopovaná po okolí školky, museli jsme sledovat cestu značenou červenými fábory a plnit úkoly od skřítka, které nám tu zanechal. Po návratu ze stopované na nás ve školce čekala sladká odměna, kterou jsme si společně snědli na hřišti u školky a také malé dárečky, za splnění všech úkolů na stopované. Poté si děti užili sluníčko na hřišti, kde měli bazénky, rozstřikovač a sprchy s vodou na osvěžení. Dopoledne jsme si moc užili.

Vloženo: 2.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 285x
I v měsíci květnu se u nás ve třídě oslavovaly narozeniny, a to Moničky. Společně s dětmi jsme Moničce popřáli a pochutnali si na dobrotě.

Vloženo: 29.5.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 293x

Vloženo: 29.5.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 285x

Vloženo: 16.5.2019 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 322x
Tento týden byl v duchu rodiny a všech jejich členů. Naučili jsme se rodinné vztahy, kdo všechno může tvořit rodinu , vysvětlili jsme si, kdo je zodpovědný za výchovu dětí, co dělat pro to, aby naše rodina byla šťastná a spokojená. Povídání se týkalo také toho, že rodinu tvoří zpravidla dvojice rodičů a jejich děti, zatímco rozšířená rodina zahrnuje i další příbuzné (prarodiče, tety, strýce, bratrance atd.) Vysvětlili jsme si s dětmi, že ne každý vztah rodičů končí šťastně, ale přesto nás vždy má maminka s tatínkem ráda a dělají maximum proto, aby jsme byli šťastní. Dále děti výtvarně ztvárnily své domovy se všemi členy rodiny.