Sdělení pro rodiče
5.11.2019

naše škola i školka budou zítra 6. 11. pro vaše děti otevřené.

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: neznámá)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: neznámá)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: neznámá)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: neznámá)

Vloženo: 12.10.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 108x

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 68x
I v měsíci červnu k nám do školky zavítalo divadélko Koloběžky, které s sebou přivezlo Barevnou pohádku. Děti společně s Koloběžkou zábavnou formou opakovaly a učily se barvičky. Dětem se představení líbilo.

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 87x
V červnu jsme společně s naší oslavenkyní oslavili její narozeniny. Amálce jsme všichni popřáli, dostali jsme dobrotu a společně si užívali sluníčka na hřišti u školky při zábavě u vody - opět jsme dětem napustili bazénky, k dispozici byly i sprchy. Slavnostní přípitek šampaňským jsme si užili venku :).

Vloženo: 14.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 92x
I v červnu k nám za dětmi do školky přijely zvířátka z Libertina, tentokrát jsme si mohli pohladit ježka, morčátko a králíka. Dozvěděli jsme se, kde zvířátka žijí, čím se krmí a mohli jsme si je pohladit. Dětem se tato akce se zvířátky velmi líbila.

Vloženo: 9.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 81x
Dne 6. června jsme si společně s našimi kamarády ze školky užili sportovní den na fotbalovém hřišti v Žandově. Čekaly na nás disciplíny jako je kop do brány, slalom, hod do dálky, skok z místa a spousta dalších pohybových her na hřišti. Jako odměna nám byla malinovka a sladkost. Krásné slunečné dopoledne se vydařilo a my jsme si ho společně moc užili.

Vloženo: 6.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 82x
Den dětí jsme si společně s dětmi velmi užili, ráno po svačince nás čekala stopovaná po okolí školky, museli jsme sledovat cestu značenou červenými fábory a plnit úkoly od skřítka, které nám tu zanechal. Po návratu ze stopované na nás ve školce čekala sladká odměna, kterou jsme si společně snědli na hřišti u školky a také malé dárečky, za splnění všech úkolů na stopované. Poté si děti užili sluníčko na hřišti, kde měli bazénky, rozstřikovač a sprchy s vodou na osvěžení. Dopoledne jsme si moc užili.

Vloženo: 2.6.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 70x
I v měsíci květnu se u nás ve třídě oslavovaly narozeniny, a to Moničky. Společně s dětmi jsme Moničce popřáli a pochutnali si na dobrotě.

Vloženo: 29.5.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 69x

Vloženo: 29.5.2019 | Autor: Tereza Vosáhlová | Zobrazeno: 74x

Vloženo: 16.5.2019 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 101x
Tento týden byl v duchu rodiny a všech jejich členů. Naučili jsme se rodinné vztahy, kdo všechno může tvořit rodinu , vysvětlili jsme si, kdo je zodpovědný za výchovu dětí, co dělat pro to, aby naše rodina byla šťastná a spokojená. Povídání se týkalo také toho, že rodinu tvoří zpravidla dvojice rodičů a jejich děti, zatímco rozšířená rodina zahrnuje i další příbuzné (prarodiče, tety, strýce, bratrance atd.) Vysvětlili jsme si s dětmi, že ne každý vztah rodičů končí šťastně, ale přesto nás vždy má maminka s tatínkem ráda a dělají maximum proto, aby jsme byli šťastní. Dále děti výtvarně ztvárnily své domovy se všemi členy rodiny.