Sdělení pro rodiče
5.11.2019

naše škola i školka budou zítra 6. 11. pro vaše děti otevřené.

ROK POLÉVEK
13.9.2019

Projekt  ŠJ pro školní rok 2019/2020

"Rok polévek"

Polévky jsou u nás stálou součástí oběda, podávají se pravidelně před hlavním jídlem.

Talíř polévky připraví žaludek na hlavní chod, povzbudí chuť k jídlu, spolehlivě zahřeje i zasytí. Je to jakýsi aperitiv, který tělo potřebuje.

Těšte se na festival polévek ve školní jídelně. Jistě najdete svůj polévkový „hit“.

/upload/files/dokumenty-skoly/Rok-polvek---projekt-J.pdf (Velikost: neznámá)

Varianty plateb stravného a úplat od 1.9.2019
26.6.2019

V příloze nabízíme varianty plateb za stravné a úplat ZŠ i MŠ. Zvolte si tu svou:

/upload/files/dokumenty-skoly/varianty-plateb-web.pdf (Velikost: neznámá)

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

Stravné na šk. rok 2019/20 - ZMĚNA
20.6.2019

/upload/sablona/stravne-od-zari-2019.png

Úplata na školní rok 2019/2020 MŠ a ŠD
2.5.2019

/upload/sablona/uplata-2019-20.png

Úplata na prázdniny 2019
2.5.2019

/upload/sablona/Uplata-prazdniny-2019.png

Stanovení úplaty na prázniny - viz. odkaz.

Přípravka pro předškoláky 2018/2019
28.4.2019

Přípravka začíná 2. května 2019 v 16.00 hod a bude probíhat každý čtvrtek ve stejnou dobu. Více informací v záložce Termíny přípravek

/upload/files/dokumenty-skoly/hodnoceni_jidelnicku_SJ_ZS_a_MS_Zandov.pdf (Velikost: neznámá)

/upload/files/dokumenty-skoly/INFORMACE_PRO_ZAKONNE_ZASTUPCE_Final.doc (Velikost: neznámá)

Vloženo: 30.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1200x
Malá ochutnávka fotografií, z oslavy zakončení školního roku a přivítání prázdnin. Velký dík patří maminkám, které s láskou upekly pro děti spousty dobrot a přispěly tak k pohodové atmosféře dnešního svátečního dne. Děkujeme za milé dárky a nádherné kytičky.

Vloženo: 29.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1109x
Každý den nás v červnu čekala nějaké příjemná oslava. Svátek Adrianky , narozeniny Lucinky nebo oslava Dne dětí, pokaždé jsme měli nějakou sladkou dobrotu v podobě nanuků, dortů, dětského šampáňa nebo jiných dobrot. Poslední den školního roku se můžeme též těšit na šampáňo od paní učitelky, aby jsme společně oslavili ten příjemně strávený rok v mateřské školce.

Vloženo: 26.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1134x
Prázdniny se nám pomalu blíží a my si krásné a slunečné dny užíváme převážně venku. Hrajeme si, tvoříme, cvičíme a občas si ten krásný den ve školce, zpestříme oslavou svátku nebo narozenin kamarádů z naší třídy. Tentokrát jsme slavili svátek s Adriankou.

Vloženo: 12.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1128x
Měsíc červen nás už skoro každý den vítá nádherným počasím, proto jsem s dětmi ve třídách už minimálně a veškerý volný čas se snažíme trávit na školní zahradě. Užíváme si pískoviště, zahradních hracích prvků, ale i našeho vozového parku. Máme pro děti k dispozici nejen odrážedla, ale i dětská kola s pomocnými kolečky a samozřejmě i kola pro předškoláky, kteří již umí jezdit bez opory. Pro děti, které využívají větších kol máme cyklistické helmy. Zatím nám počasí přeje tak snad nám vydrží celé léto.

Vloženo: 12.6.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1230x
Letošní výlet se uskutečnil na České farmě.Romantickou farmu najdete v Zákupech situovanou bokem od centra města. Rozlehlé stavení skýtají příjemnou zastávku pro putující cyklisty, jsou oázou klidu pro unavené obyvatele měst a místem zážitků pro rodiny s dětmi, kteří mají rádi domácí zvířata (kozy, prasata, ovečky a berany a v neposlední řadě především koně).I my s dětmi jsme si návštěvu velmi užily. Bavila nás nejen cesta autobusem, ale i pobyt se zvířátky. Každý měl možnost se svézt na koních. Na farmě se nachází i obora s jeleny a daňky. Výlet pro nás byl nevšedním zážitkem a doufáme, že se na tato místa ještě v budoucnu vrátíme.

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1148x
Květen utekl jako voda a naše děti ve třídě Berušek, si ho užily po všech stránkách. Cvičili jsme, výtvarně se rozvíjeli, oslavili narozeniny s Moničkou a Sandrou a zase jsme se něco nového dozvěděli. I počasí se na nás konečně usmálo a tak jsme společně s rodiči oslavili DEN MAMINEK.

Vloženo: 24.5.2017 | Autor: Jaroslava Saganová | Zobrazeno: 1153x
Kdo se přišel podívat na oslavu ke "DNI MAMINEK", jistě neodolal a ochutnal vyhlášené koláčky dle receptu Ládi Hrušky, které upekly Berušky.

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1193x
Duben nám pomalu spěje ke svému konci a my jsme zde opět připravili další ochutnávku fotografií dětí, ať už při různých vzdělávacích činnostech, tak při hře.

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1182x

Vloženo: 28.4.2017 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 1223x
Dnes děti ze třídy Berušek, navštívily místní knihovnu a měly tak možnost poznat nejen prostory městského úřadu, ale mohly se svézt i výtahem a to přivítaly s nemalým nadšením.

První dny Berušek

Vloženo: 1.9.2016 | Autor: Ludmila Barvínková | Zobrazeno: 11427x
První dva dny zahájení školního roku jsme si užili i v našem oddělení Berušek. Poznali jsme nové kamarády, oslavili svátek Rozárky, seznamovali se s prostorami MŠ a samozřejmě jsme si hráli. Všechny nové děti to zvládly bez problémů a nemalá pochvala patří i maminkám a tatínkům.